Składki członkowskie za marzec i kwiecień

Szanowni Rodzice,

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego brakiem możliwości prowadzenia treningów od połowy marca i w kwietniu, informujemy, że składka członkowska za marzec 2020 r. została obniżona o 50 %. Nasze funkcjonowanie i budżet opierają się jednak głównie na składkach członkowskich, dlatego ci z Państwa, którzy zechcą wesprzeć klub, mogą opłacić składkę za marzec w wysokości 100%, za co będziemy bardzo wdzięczni.

Opłacenie składki za kwiecień jest dobrowolne.

 

 

Składki można opłacić w następujący sposób:

Skrzaty – przelewem na konto LKS Zorza Przebieczany: 16 8619 0006 0010 0200 7386 0001 Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce, w tytule: imię i nazwisko zawodnika, grupa, miesiąc;

Żaki, Orliki – u trenera.

W przypadku jakichkolwiek problemów z opłaceniem składek prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 789 083 556, lkszorza@gmail.com

Dziękujemy!

Zarząd LKS Zorza Przebieczany

Dołącz do Zorzy
Zorza Przebieczany
Skip to content