Zwiększamy grupy treningowe

Od dziś zostały złagodzone obostrzenia związane z epidemią, dotyczące obiektów sportowych. Dzięki temu możemy rozpocząć treningi w większych, 14-osobowych grupach.

Pozostałe zasady nie ulegają zmianom – nadal przed wejściem na boisko oraz po zakończeniu treningu dezynfekujemy ręce oraz sprzęt używany podczas treningu. Staramy się zachować bezpieczną odległość. Rodziców prosimy o pozostanie poza terenem orlika podczas treningu.

SKRZATY – trenują w poniedziałki i czwartki od 16.30 do 17.30. Osoby, które do tej pory nie brały udziału w treningach, a chciałyby dołączyć do grupy, prosimy o wcześniejszy kontakt z trenerem Krzyśkiem Dubilem: 515 424 267

ŻAKI, ORLIKI – trenują we wtorki i piątki. Żaki – 16.15 – 17.30, Orliki – 17.30 – 19.00. Osoby, które do tej pory nie brały udziału w treningach, a chciałyby dołączyć do grupy, prosimy o wcześniejszy kontakt z trenerem Krzyśkiem Kosem: 502 876 456

 

WAŻNE!

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa:

  1. Dzieci są odbierane przez trenera przy bramie wejściowej na orlika i odprowadzane w to samo miejsce po zakończeniu treningu. Prosimy rodziców o pozostanie poza terenem orlika podczas treningu.
  2. Podczas oczekiwania na trenera przy wejściu konieczne jest zachowanie dystansu od innych osób oraz zasłanianie twarzy zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami rządowymi. 
  3. W przypadku chęci dołączenia do grupy przez kolejnych, niezgłoszonych dotąd zawodników, prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów z trenerem danej grupy.
  4. W przypadku planowanej nieobecności lub rezygnacji z udziału w treningach, prosimy o wcześniejsze poinformowanie trenera. Ułatwi to organizację treningów dla pozostałych zawodników.
  5. W treningach nie powinny brać udziału dzieci z objawami infekcji lub objęte kwarantanną. 
  6. Na boisku zawodnicy trenują bez masek ochronnych – zgodnie z rozporządzeniami rządowymi (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii) 

Szczegółowe informacje na temat nowych wytycznych w sporcie i obowiązujących zasad można znaleźć TU.

 

 

Dołącz do Zorzy
Zorza Przebieczany
Skip to content