Drużyny

Prowadzimy szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży w następujących kategoriach wiekowych:

Skrzat – w tej kategorii trenują chłopcy i dziewczynki w wieku 6 lat i młodsi. W większości są to dzieci, które dopiero zaczynają swoją piłkarską przygodę.

Żak – dla chłopców i dziewczynek w wieku 7 – 8 lat. W tej kategorii prowadzimy zajęcia w dwóch grupach: początkującej (żak 1), w której trenują nowi i mniej doświadczeni zawodnicy, a także średniozaawansowanej (żak 2).

Orlik – dla chłopców i dziewczynek w wieku 9 – 10 lat. Obecnie w Zorzy funkcjonuje jedna drużyna orlików.

Młodzik – dla chłopców i dziewczynek w wieku 11 – 12 lat. To nowopowstała grupa, która w sezonie 2023/2024 będzie reprezentować klub w rozgrywkach II wielickiej ligi okręgowej D1 młodzik.

Nabór do naszych drużyn jest otwarty przez cały rok – to oznacza, że zawodnicy mogą dołączyć w dowolnym momencie. Zasady zostały opisane w zakładce „Dołącz do Zorzy

Dołącz do Zorzy!