Wracamy na boisko!

Ta wiadomość na pewno ucieszy naszych zawodników. W związku ze złagodzeniem obostrzeń związanych z epidemią i otwarciem orlików, wracamy do treningów piłkarskich. Zostaną one zorganizowane zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami bezpieczeństwa.

W najbliższym czasie treningi będą prowadzone w małych grupach (5 zawodników + trener) na orliku w Tomaszkowicach. Zawodnicy przed wejściem na boisko oraz po zakończeniu treningu będą zobowiązani do dezynfekcji rąk. Dezynfekowany będzie również używany podczas treningów sprzęt (m.in. piłki, pachołki, bramki).

Ponieważ na obiekcie nie może przebywać równocześnie więcej niż 6 osób, trenerzy będą odbierać zawodników przy bramie wejściowej na boisko. W tym samym miejscu rodzice będą odbierać dzieci po zakończeniu treningu. 

Szczegółowe informacje na temat organizacji treningów, dni i godzin oraz podziału zawodników na grupy będą przekazywać w najbliższych dniach trenerzy. Zgłoszenia chętnych zbieramy do 30 kwietnia.

 

 

 

 

Dołącz do Zorzy
Zorza Przebieczany
Skip to content