Nabór do nowej drużyny młodzików

Ruszył wspólny nabór Zorzy Przebieczany i Contry Sułków do nowej drużyny młodzików. Zapraszamy zawodników i zawodniczki z roczników 2012 i 2011.

Zapisy prowadzimy za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/hzX27Zzm1Jm1Svrh6

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie 789 083 556 i mailowo lkszorza@gmail.com

Zapewniamy:

• treningi piłkarskie na najwyższym poziomie (trener z licencją UEFA A),
  • udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PPN Wieliczka (liga okręgowa), sparingach i turniejach,
  • treningi 2 razy w tygodniu, na boiskach z naturalną trawą (Sułków – obiekt Contry Sułków) oraz sztuczną nawierzchnią (kompleks sportowy orlik w Przebieczanach), a w okresie jesienno – zimowym na hali sportowej w Łazanach,
  • wspaniałą piłkarską przygodę, która może być początkiem wielkiej kariery!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, treningi rozpoczniemy już w sierpniu, a wcześniej spotkamy się z wszystkimi chętnymi zawodnikami na zebraniu organizacyjnym.

Obecnie w Zorzy Przebieczany trenuje ponad 70 chłopców i dziewczynek, w kategoriach wiekowych skrzat, żak i orlik. Z kolei Contra Sułków szkoli juniorów, a także prowadzi drużynę seniorską. Liczymy na owocną współpracę pomiędzy naszymi klubami.