Otrzymaliśmy dofinansowanie z programu Klub 2022

Od 1 czerwca 2022 LKS Zorza Przebieczany realizuje projekt dofinansowany przez Skarb Państwa – Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu „Klub” – edycja 2022. 

Zadanie jest skierowane do dzieci i młodzieży szkolnej z gminy wiejskiej. Głównym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży w wieku 5 – 11 lat, promowanie sportu i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych, a także rozwój sportowy dzieci. Ma na celu również wyrównanie szans i ułatwienie dostępu do szkoleń piłkarskich, umożliwienie nabywania i doskonalenia umiejętności piłkarskich poprzez udział w regularnych treningach, a także wykształcenie pewnych zachowań sportowych i naukę zdrowego współzawodnictwa w duchu fair-play.

Więcej informacji na temat realizowanych projektów znajduje się w zakładce PROJEKTY

Dołącz do Zorzy
Zorza Przebieczany
Skip to content