Informacje na temat treningów

Od poniedziałku 4 maja nasze drużyny wracają do treningów piłkarskich. Treningi odbywają się w małych grupach (maksymalnie 6 osób + trener). Przed wejściem na boisko oraz po zakończeniu treningu dezynfekujemy ręce oraz sprzęt używany podczas treningu. Staramy się zachować bezpieczną odległość.

SKRZATY – trenują w poniedziałki i czwartki od 16.30 do 17.10

ŻAKI, ORLIKI – trenują we wtorki i piątki od 16.00 (45 min każda grupa). Podział na grupy oraz harmonogram treningów zostanie przesłany rodzicom przez trenera.

WAŻNE!

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa:

  1. Dzieci są odbierane przez trenera przy bramie wejściowej na orlika i odprowadzane w to samo miejsce po zakończeniu treningu. Prosimy rodziców o pozostanie poza terenem orlika podczas treningu. 
  2. Podczas oczekiwania na trenera przy wejściu konieczne jest zachowanie dystansu od innych osób oraz zasłanianie twarzy zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami rządowymi.
  3. W przypadku chęci dołączenia do grupy przez kolejnych, niezgłoszonych dotąd zawodników, prosimy o wcześniejszy kontakt i ustalenie szczegółów z trenerem danej grupy.
  4. W przypadku planowanej nieobecności lub rezygnacji z udziału w treningach, prosimy o wcześniejsze poinformowanie trenera. Ułatwi to organizację treningów dla pozostałych zawodników.
  5. W treningach nie powinny brać udziału dzieci z objawami infekcji lub objęte kwarantanną.
  6. Na boisku zawodnicy trenują bez masek ochronnych – zgodnie z rozporządzeniami rządowymi (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii)

Kontakty do trenerów:

Krzysztof Dubil (Skrzaty) – 515 424 267

Krzysztof Kos (Żaki, Orliki) – 502 876 456

 

 

Dołącz do Zorzy
Zorza Przebieczany
Skip to content